HİZMET & DESTEK

55 yıldan fazla müşterilerin malzeme testi gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olma deneyimimiz sayesinde müşterilerimizi memnun etmek için ne gerektiğini, özgün ihtiyaçlarınızı karşılamayı ve müşterek başarıyı öğrendik. Yatırımınızın ömrünü uzatın, mülkiyet maliyetlerini minimuma indirin, arıza sürelerini minimuma indirin, çalışanlarınızın yeteneklerini geliştirin, test doğruluğunun potansiyelini fark edin, test sürelerini kısaltın, pazara çıkma veya yeni malzemeleri test etme sürenizi hızlandırın... Hedeflerinize ulaşmada yardımcı olmak için hizmetlerimizle, araçlarımızla ve eğitimli ekibimizle birlikte sizinle çalışmaya hazırız.

Bizi yönlendiren amaç, kişiye özel destek ve sizi ilk sıraya alan ortaklıktır.

Hizmetler

Service

Instron Profesyonel Hizmetleriyle, test sistemlerinizin tam potansiyellerini fark edin, sürdürün ve koruyun. Instron, gerekli standartlar ile uyumlu, doğru ve tekrar edilebilir önlemler sağlamaktan gurur duymaktadır. Instron'unuzun bakımı ve servisi planlanmamış sistem arıza sürelerini ve kaza riskini azaltacaktır. Hizmetlerimiz, yatırımınızın tüm potansiyelini sermayeleştirmenize yardımcı olacaktır.

Eğitim

 Training

Geniş bir çeşitliliğe sahip kurslar sunan eğitim programımız, makine operatörlerinin ve deneyimsizlerden uzmanlara kadar test metodu geliştirenlerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Teknik Destek

tech support

Destek ekiplerimiz Instron test sisteminizin değerini anlamanıza yardımcı olmak için buradalar. Gereksinimleriniz değiştikçe ve donanım/yazılım geliştirmeleri yürürlüğe girdikçe, teknik destek ekibimiz kılavuzluk yapabilmektedir.

Kaynaklar

Resources

İlave kaynaklar size bir tık veya bir telefon görüşmesi uzaklığında. Sıkça sorulan sorular ve cevapları bölümümüze göz gezdirin, bir hizmet teklifi talep edin, hizmetin zamanını belirleyin, mevcut hizmet sözleşmeleriniz hakkında bilgi verin, teknik uygulama bilgisini konumlandırın, Instron bloguna ve daha fazlasına ulaşın.

Tel: +800-473-7838 Option 3 | Online Request