Kuzey Amerika, Australia ve Asya Akreditasyonları

Amerika ve Asya/Pasifik’teki kalibrasyon aktiviteleri Instron’un ana merkezin ve Amerika Norwood’daki Kuzey Amerika Merkezi’ tarafından ayarlanır. Instron Kuzey Amerika Laboratuvarları, Ulusal Gönüllü Laboratuvar Akreditasyon Programı (NVLAP) ve Amerika Laboratuvar Akreditasyon Kurumu (A2LA) tarafından akredite edilmiştir. NVLAP under Lab Code 200301-0 akreditasyonumuz Kuzey Amerika, Çin, Japonya, Kore, Singapur, Hindistan, Tayland ve Tayvan’daki saha ve fabrika operasyonlarını kapsar; A2LA akreditasyonumuz ise Kuzey Amerika’daki CEAST ürünlerinin kalibrasyonunu kapsar. NVLAP Lab Code 200301-0Akreditasyon Kapsamımızı görün veya çıktısını alın

A2LA Akreditasyon Kapsamımızı görün veya çıktısını alın

Instron kalibrasyon laboratuvarları tüm dünyadaki kalibrasyon ve doğrulama aktivitelerinin odak noktasıdır. Norwood laboratuvarı Kuvvet, Sertlik, Shore ve Dynatup ürünleini destekleyen, akredite edilmiş kalibrasyon sağlar. Laboratuvar, Ulusal Gönüllü Laboratuvar Akreditasyon Programı (NVLAP), Ulusal Standartlar ve Teknolojiler (NIST)’in yönettiği bir program tarafından ve 200301-0 Lab Kodu olarak belirlenmiş şekilde akredite edilmiştir.

En Yüksek Standartlara göre Sertifikasyon ve İzlenebilirlik

Doğrulama süreçlerimizde kullanılan tüm çalışma standartlarımız Ulusal Standartlar ve Teknoloji (NIST).tarafından doğrudan izlenebilmektedir. Tüm yöntemlerASTMstandartlarını karşılar veya fazlasını sunar.

İzlenebilir bilgiye sahip her noktanın gerçek doğrulama sonucunu gösteren raporla birlikte herbir transdüser için de sertifikasyon sağlanır.

Günümüzde standartlarla uyumlu olmak çok ciddi bir iştir. Müşterileriniz ve mahkemeler test verinizin bütünleşik olmasından sizleri sorumlu tutar. Bu sebeple, eski ya da yeni olsun her test sistemi rutin olarak uyumluluğunu doğrulatmalı ; ulusal ve uluslararası standartları uygulayabilir olmalıdır.

Mevcut Fabrika Doğrulama Servisleri

 Servisler
Standard Açıklama
Kuvvet Doğrulama

ASTM E74

ISO 376

240,000 lbs'e kadar İkincil Standartların Kalibrasyonu
 

ASTM E74

ISO 376

1,000,000 lbs'e kadar Çalışma Standartlarının Kalibrasyonu
Vurucu uç Kalibrasyonu
Dahili Yöntem
225,000 lbs'e kadar Vurucu Uç Kalibrasyonu
Durometre Doğrulama
ASTM D2240
Shore Kauçuk Sertliği Din# 53505

<https: instron-scope-of-accreditation.pdf?la="tr-tr&hash=B1DF2B05F5B8FB4E1C9DA117AA7B44C67472EAC6">  
</https:>

Laboratuvardaki her parçanın kapasitesi hakkında ayrıntılı bilgi almak için ilgili linki tıklayın:

Kuvvet Kalibrasyon Laboratuarı| Wilson Sertlik Laboratuarı/a>

Yatırımınızı Koruyun

Instron ekipmanınız ne kadar iyi olursa olsun, performansı zamanla değişebilir. Kendinizin ya da müşterinizin politikası periyodik saha doğrulaması olursa, doğruluk ve tekrarlanabilirlikten emin olur; gerekli uyarlama ya da tamir olup olmadığı hakkında bilgi edinirsiniz.