Koruyucu Bakım

Koruyucu Bakım ile Instron® Yatırımınızı Koruyun

Koruyucu bakım iş programınıza uygun zamanlarda ayarlanır ve malzeme test ekipmanınızın çoğunun durumundan emin olmanızı sağlar. Her ziyaret, test sisteminizin yaşamını artıracak ve çalışır durumda olduğu süreyi yükseltecek önceden belirlenmiş bakım aktivitelerini kapsar.

Instron mühendisleri, ekipmanınızın en üst seviyedeki performansında gereksinim duyduğu bakımı sağlamak için ihtiyaç duyulacak en son belgelere, orijinal yedek parçalara ve aletlere ulaşabilir.

Sizlere danışarak tüm ayarlamaları yapacağız. İşlemlerinizdeki kesilmeyi en aza indirmeye çalışırken sizleri de durumdan haberdar edeceğiz.

Koruyucu Bakım ve Kalibrasyon

Koruyucu Bakım, Kalibrasyon ve Yazılım Destek Servisleri ile birleştiğinde ekipman yatırımınızın korunur ve sisteminizin fabrika özelliklerine göre çalıştığından emin olursunuz.

Koruyucu bakım ve kalibrasyon servislerinin birleştirilmesi, ISO 9001, ASTM E4 ve ASTM E83 uyum gereksinimlerini karşılamak için en uygun ve ekonomik yoldur. IQ/OQ süreç gereksinimlerini desteklemek için belgeleme ve destek servislerimizi de öneriyoruz.

Kalibrasyon ve koruyucu bakım servislerimizi bir arada alarak maliyeti en aza indirme ve planlama kolaylığı avantajlarını elde edebilirsiniz. Planlanan bitiş tarihlerini takip ederek, gerekli servislerin tarihleri önceden planlanabilir.

Bulunduğunuz yerdeki Instron Servis ofisiyle temasa geçin, kendi bütçe ve iş gereksinimlerinize uyan destek programı geliştirmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi görün: Temel işlev kontrolü, operasyonlarınızı desteklemek için size tam uyan kapsamlı profesyonel servisler, kapasitenizi en yükseğe çıkarma veya malzeme testi sisteminizin yönetimini en üst seviyede tutma vb.

Planlanan Koruyucu Bakımın Faydaları

Sistem ömrünü uzatır

  • Hatalar nedeniyle oluşan kesintileri en aza indirir
  • Ekipman performansını geliştirir
  • Uyumsuzluk riskini en aza indirir.