Fabrikada Tamir, Yenileme ve Kalibrasyon Servisleri

Neden Güncelleme?

Üretkenliği artırmayı, gecikmeyi azaltmayı ve test sonuçlarının güvenilir olmasını sağlayacak son teknolojileri kullanmak için sisteminizi geliştirin. Bazı güncelleme ve geliştirmeler, temel sisteminizi devam ettirirken; masrafları azaltır ve daha önce kullanamadığınız özellik ve fonksiyonları kullanabilir kılar.

Cihazınızı güncellemek; eski parça ve yazılımları yenileriyle değiştirirken varolan yük düzeneği, çene ve yük hücrelerini de muhafaza etmenizi sağlar. Sonuç olarak yeni test ekipmanından daha ucuza yeniden canlandırılmış bir sistem elde edersiniz.

Cihazının güncelleştirilmesi,Instron® un kalifiye mühendisleriyle uygun servisler (kalibrasyon, koruyucu bakım, yazılım güncelleme, sistem kurulumu ve eğitim gibi) tarafından gerçekleştirilir ve modernleştirilmiş malzeme testi sisteminizin başarıyla başlayacağından emin olursunuz. Ekipmanlarınız geliştirilirken, IQOQ süreç gereksinimlerini desteklemek için destek servisleri ve belgeleme de sunuyoruz.

Malzeme Testi Ekipmanınızın Potansiyelini En Yükseğe Çıkarın

Güncelleme Instron çözümlerinizin sadece bir ayağıdır-Sizlerle birlikte çalışarak, planladığınızdan bir adım önde olmanız için ekipman koruması ve yenileme program ile malzeme testi sisteminizin ömrünü uzatmanıza yardımcı oluyoruz. Böylece beklenmeyen kötü süprizlerden sizi koruyor, malzeme testi sisteminizin ömrü boyunca en yüksek performansta çalışmasını sağlıyoruz.